Polityka prywatności

Wybieram!

Cena zależy od wybranej usługi

Sklep internetowy to nie tylko produkty i usługi, ale również wiele innych sekcji, w których prezentujesz swoją markę, historię jej powstania lub tworzysz artykuły na firmowym blogu. Jeżeli potrzebujesz treści na podstrony sklepu internetowego, bloga lub inne miejsca w witrynie, z przyjemnością Ci pomogę!

Inne

Wybieram!

Od 45 zł*

Otrzymasz wszystko, co wymieniłem w ofercie opisów produktów i usług. Oczywiście uwzględnię również specyfikę, jaką mają opisy danych kategorii lub kolekcji. W konsekwencji wypromujesz nie tylko konkretny produkt, ale całą kategorię i kolekcję!

Opisy kategorii i kolekcji

Treści do sklepu internetowego, które pomogą Ci zwiększyć sprzedaż i zysk!

Jeżeli prowadzisz sklep internetowy, chcesz osiągać dochód, który Cię usatysfakcjonuje. To naturalne! Zależy Ci, aby Twoje produkty lub usługi były przedstawione w odpowiedni sposób, prawda? Chcesz, aby klienci z zaciekawieniem czytali opisy produktów, kategorii i kolekcji, zgadza się?

 

Przygotuję dla Ciebie teksty do sklepu internetowego, które przyciągną uwagę klientów, a także w kreatywny sposób zainteresują ich Twoją ofertą.

* Podane kwoty są cenami netto za tekst o objętości 1000 znaków ze spacjami. Większość opisów, które tworzę dla klientów, mają około 1500 - 2000 znaków ze spacjami. Oczywiście, jeśli zdecydujesz się na konkretną ofertę, wszystko ustalimy indywidualnie. Ostateczna cena będzie zależeć nie tylko od długości opisów, ale również ich specyfiki, Twoich potrzeb, a także ilości opisów, które zamówisz. Im więcej, tym niższa cena. Wystawiam faktury VAT!

Słowa, które sprzedają i kreatywnie prezentują Twoje produkty oraz usługi

Treści do sklepu internetowego

Wybieram!

Od 35 zł*

Stworzę opisy, który zainteresują klienta Twoim produktem lub usługą. Wykorzystam kreatywne sposoby kreacji, język korzyści i perswazyjne formy komunikacji, aby zrealizować cel, który wspólnie ustalimy. Wykorzystam również znajomość SEO, aby wypozycjonować Twoją konkretną ofertę w Google

Opisy produktów i usług

W czym mogę Ci pmóc?

bruchtomasz@gmail.com

Imię

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyślij
Wyślij
Twoja wiadomość już do mnie dotarła. Dzięki!

Wypełnij wymagane pola. Dasz radę!

Napisz do mnie wiadomość i powiedz, czego konkretnie potrzebujesz.
Odezwę się do Ciebie i ustalimy indywidualne warunki naszej współpracy!

Zapytaj o ofertę

Nie znalazłeś tego, czego szukałeś? Chcesz poznać więcej szczegółów oferty?