Polityka prywatności

Jestem Copywriterem SEO. Oznacza to, że oprócz tworzenia treści i szeroko pojętego content marketingu, zajmuję się również optymalizacją SEO. Skupiam się na takich aspektach, jak: wartość i unikalność treści, wybór słów kluczowych i ich natężenie, meta-dane, linkowania wewnętrzne i zewnętrzne, optymalizacja grafik, czytelność treści, a także zastosowanie odpowiednich nagłówków. Korzystając z dostępnych narzędzi oraz wiedzy, przygotowuję również raporty, w których znajduje się analiza fraz kluczowych, a także analiza konkurencji na wybrane słowa kluczowe.

 

Ponadto proponuję konkretne działania, które możesz wykorzystywać w przyszłości, także po zakończonej ze mną współpracy.

Pozycjonowanie stron internetowych, SEO i analiza fraz kluczowych

Jeżeli chcesz zbudować markę w Internecie i czerpać z tego korzyści, powinieneś zadbać nie tylko o potrzeby odbiorców, ale również wyszukiwarek. Dobre pozycjonowanie stron i treści internetowych sprawi, że Twoja witryna, produkt lub usługa zajmie wyższe pozycje w wyszukiwarce. Co za tym idzie – zobaczy je więcej osób, którzy (w co wierzę!) staną się Twoimi klientami. W końcu, chyba tylko masochiści zapuszczają się na drugą lub trzecią stronę w Google, prawda?

 

Zajmuję się optymalizacją SEO stron internetowych i analizą fraz kluczowych. 
Pomogę Ci wyprzedzić konkurencję i być pierwszym wyborem wśród swoich klientów.

Zapytaj o ofertę

Zapytaj o ofertę

Bądź pierwszym wyborem wśród swoich klientów i wyprzedź konkurencję

Optymalizacja SEO i analiza fraz kluczowych

W czym mogę Ci pmóc?

bruchtomasz@gmail.com

Imię

Twój e-mail:

Treść wiadomości:

Wyślij
Wyślij
Twoja wiadomość już do mnie dotarła. Dzięki!

Wypełnij wymagane pola. Dasz radę!